Jsem divná - chci studovat

23. června 2011 v 9:40 | Radulina |  Ze života
A je to tu zase. Mám hroznou potřebu získávat nové informace a vcelku je mi jedno z jakého oboru budou. První takováhle touha skončila tříletým studiem Managementu cestovního ruchu, který jsem loni úspěšně zakončila a po roce už mi to zase chybí :(

Když jsem psala bakalářskou práci a učila se na státnice, říkala jsem si: "Už nikdy víc." Ale teď je to zase zpátky. Pocit, že můj mozek zakrňuje. Sice čtu, ale to je spíš takový relax, mám chuť napsat zase nějakou seminární práci, hledat pro ni informace a dozvědět se tak něco nového. Možná si řeknete, proč teda nějakou nenapíšu, jenomže to já jsem zas na tohle líná. Když nemusím, tak nemusím :)

Během dopoledne už jsem prozkoumala navazující studia. Jenomže problém je, že vydělávat musím a tak připadá v úvahu jen kombinované studium a ideálně v dojezdné vzdálenosti. Takže výběr je mizivý, ještě když by to měl být obor příbuzný mému vystudovanému bakalářskému. No zjistila jsem, že zatím pro mě nic neotevřeli, tak se za týden podívám znovu a zjistím to samé :)

A tak jsem se rozhodla, že když nemůžu studovat a psát seminárku, napíšu alespoň zase něco na blog. Možná bych ho mohla zase trochu rozproudit a dělit se s lidmi o své zážitky, pocity, úvahy, radosti a strasti. Ale stojí o to někdo? Vlastně je důležité aby o to někdo stál? Píšu proto, že se chci vypsat nebo proto, že chci aby to někdo četl a komentoval? Asi od každého trochu. Tak uvidíme, co čas přinese.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama