Mezi prsty

8. prosince 2010 v 12:44 | Radulina |  Úvahy
Asi nejsem první ani poslední, kdo si takhle posteskne. Mám pocit, že mi tady na blogu utíká spousta zajímavých věcí. V autorském klubu často narazím na zajímavý článek a říkám si, sem se vrátím. Ale nevrátím, zapomenu, kde to bylo a už to nedohledám. Je škoda, že pomocí komentáře nejde něco jako označit si článek a vrátit se zpátky, třeba jen přečíst navazující komentáře.

Bylo by ceklem fajn, kdyby měl člověk někde seznam svých komentářů a mohl se tak vracet někam, kde ho něco zaujalo. Můžu si dát samozřejmě blog mezi oblíbené a jsem tak upozorněna i na nové články, ale to je málo. Kdybych si tam dávala každého, kdo mě nějak zaujme, stejně bych se v tom brzo začala ztrácet.

Navíc se mi stává, že je to právě třeba jen ten jeden článek a další obsah blogu mě nezajímá, nebo nemám čas si ho zrovna pročíst a tak šance vrátit se zpátky by byla na místě.

Nebo nějaký žebříček nejlíp hodnocených blogů a článků, i když něco takového tu je, ale myslím, že jde o návštěvnost a ta není zdaleka objektivní. Ono vlastně ani to hodnocení není objektivní, jelikož někdo obepíše xy lidí, aby mu hlasovali a jiný se o to nestará a právě ten má většinou hodnotnější články, alespoň pro mě, ale v té velké míře blbostí se nenávratně ztratí.

Je mi z toho smutno. Dneska jsem narazila na blog, který mě velmi zaujal a do oblíbených jsem si ho přidala. Ale považte, kdyby blogerka nenarazila na můj článek v tématu týdne a nenapsala, že svůj článek k tématu týdne pojala podobně, vůbec bych o ní nevěděla a to je škoda.

Ale to je úděl čtenáře blogů. Blogovat chce kde kdo a tak je tu záplava článků, kterými se běžně žijící člověk nemá šanci prokousat. Může jen doufat, že na to nejlepší nějakým způsobem narazí a konec konců já jsem vděčná i za tuhle další duši, která píše a bezesporu i žije zajímavě.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama