Afrika dream

6. prosince 2010 v 17:26 | Radulina |  Ze života
Všichni určitě postřehli, že byl včera Mikuláš. Jsem už velká holka a tak sladkosti nedostávám. Nikdo mě nestraší, že mě odnese čert a vlastně je to pro mě den jako každý jiný.

Ale dostala jsem letos přeci jen něco, co mě moc potěšilo. První věc byla od mamky. Adventní kalendář s čajem na každý den. Včera jsem ho rozdělala a první čaj si vzala sebou dneska do práce. A přestože měl takovou tu tmavě červenou barvu a já si říkala, ten mi chutnat nebude, voněl tak krásně, že jsem se nemohla dočkat, až trochu vychladne. Nakonec byl i chuťově dobrý a tak se těším, až si odpoledne uvařím další. Jsem ve skluzu :)

Druhý dárek byl nečekaný. Domlluvili jsme se s mou drahou polovičkou, že Mikuláše řešit mezi sebou nebudeme. Sice jsem chvíli uvažovala, že koupím dva adventní kalendáře s čokoládou, ale jak správně poznamenal, stejně bych je zblajzla oba já. A tak mě včera čekalo překvapení v podobě dvou 0,6l velkých hrníčků s motivem Afriky. Miluju Afriku a nevím, kde jsem k tomu přišla, když jsem tam nikdy nebyla, takže si určitě dokážete představit, jakou z nich mám radost. A to i přesto, že 0,6l čaje vypiju málokdy :)

Afrika_dream
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama