Píšu, co mě napadne...

4. srpna 2010 v 14:33 | Radulina
Jak tohle všechno vlastně začalo? Ani nevím proč, ale občas mě popadne potřeba, podělit se s někým o své aktuální myšlenky. Samozřejmě ne vždycky je někdo na blízku a pokud ano, nemusí to být zrovna vhodná osoba pro dané téma. A pak taky, jsem bábovka, takže občas mám strach mezi "svými" vyjádřit svůj názor a sklidit za to třeba kritiku. Tady to snad unesu.

Právě proto jsem se rozhodla založit si blog. Abych se mohla rozepsat o tom, co se mi honí hlavou právě v tu chvíli, kdy mě to napadne. Nejsem žádná pisatelka a nikdy jsem neuvažovala o nějakém větším psaní, vlastně jsem si nikdy nepsala ani deníček, ale proč to nezkusit právě teď.

Doufám tedy, že to co tu zplodim, nebude jen deníček. Ráda bych tu vyjadřovala své názory na aktuální dění, občas přidala doporučení nějaké té zajímavé knížky či vzdala hold některé z mých oblíbených Osobností.

Na závěr bych se pak chtěla předem omluvit za občasné gramatické chyby, i když si myslím, že s gramatikou na tom nejsem tak špatně, například s/z mi dělá odjakživa problémy a nějaké to i/y mi občas také ulétne.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama